rok szkolny  2015-2016

uczeń

opis

ucznia przygotował (a)

Drużyna dziewcząt szkoły podstawowej

I miejsce

XVII Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa w Unihokeju

kategoria Dziewcząt

Zbąszyń, 14-15.04.2016r.

 

p. Tomasz Bartz

Hubert Balcer

klasa II gimnazjum

 

I miejsce

turniej wiedzy pożarniczej "Poniec 2016"

grupa szkół gimnazjalnych

Poniec, marzec 2016r.

 

p. Zofia Przewoźna

Michał Jesiak

klasa IIIA gimnazjum

 

II miejsce

turniej wiedzy pożarniczej "Poniec 2016"

grupa szkół gimnazjalnych

Poniec, marzec 2016r.

 

p. Zofia Przewoźna

Jacek Stróżyński

klasa III b

szkoły podstawowej

 

nagroda

w XV edycji Konkursu Na Najpiękniejszy Stroik Gwiazdkowy

Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik"

Gostyń, 18 grudnia 2015r.

 

p. Małgorzata Piskorska

Szymon Dudziak

klasa IIa

szkoły podstawowej

 

Laureat

17 Konkursu dla Dzieci na Rysunek o Białej Lasce

Wielkopolskie Stowarzyszenie Niewidomych

Poznań 2015r.

 

p. Małgorzata Piskorska

 

Kacper Rzeźnik

klasa I gimnazjum

 

I miejsce

Rejonowy Konkurs Plastyczny dla uczniów gimnazjum na wykonanie fotografii pt. "Uzależnienia sprzyjają HIV"

organizowany w ramach realizacji "Krajowego Programu Zwalczania AIDS i Zapobiegania Zakażeniom HIV"

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gostyniu

4 listopada 2015r.

 

p. Barbara Dechnik

p. Małgorzata Piskorska

 

Kacper Rzeźnik

klasa I gimnazjum

 

III miejsce

Rejonowy Konkurs Plastyczny dla uczniów gimnazjum na plakat pt. "Bądźmy zdrowi"

organizowany w ramach projektu "Bądźmy zdrowi - wiemy, więc działajmy"

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gostyniu

4 listopada 2015r.

 

p. Barbara Dechnik

p. Małgorzata Piskorska

 

 

Wiktor Drewniak

klasa Ib szkoły podstawowej

wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Nowa Planeta"

Gostyński Ośrodek Kultury HUTNIK

kategoria wiekowa 6-9 lat

Gostyń, 26 października 2015r.

p. Małgorzata Piskorska

Szymon Paszkowiak

klasa VI

 

praca nagrodzona

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Nowa Planeta"

Gostyński Ośrodek Kultury HUTNIK

kategoria wiekowa 10-12 lat

Gostyń, 26 października 2015r.

p. Małgorzata Piskorska

Estera Paszkowiak

klasa IV

 

I miejsce

Konkurs "Eko - pamiątka z wakacji"

z inicjatywy Stowarzyszenia "Przedsiębiorczość dla ekologii" i władz gmin Poniec, Krobia i Miejska Górka

kategoria prac literackich

Krobia, 23 października 2015r.

p. Małgorzata Piskorska

 

          rok szkolny  2013-2014

uczeń

opis

ucznia przygotował (a)

Katarzyna Jesiak

klasa III gimnazjum

 

III miejsce

VII edycja konkursu

"Poznaj swoje środowisko"

pt. "Drzewa i krzewy wielkopolskich pól"

kategoria: gimnazjum

Wielkopolskie Stowarzyszenie Przyrodnicze "Borek" Karolew

Karolew, 5 czerwca 2014r.

 

p. Grażyna Żurczak

Wiktor Juskowiak

klasa VI

 

III miejsce

Finał Rejonowy w czwórboju lekkoatletycznym SP

Leszno, 28 maja 2014r.

 

p. Tomasz Bartz

p. Łukasz Kubeczka

p. Krzysztof Żurczak

 

Drużyna dziewcząt gimnazjum

II miejsce

Finał Wojewódzki Gimnazjady w Unihokeju Dziewcząt Szkolnego Związku Sportowego Wielkopolska

Zbąszyń, 19 maja 2014r.

 

p. Tomasz Bartz

p. Łukasz Kubeczka

p. Krzysztof Żurczak

 

Drużyna dziewcząt

szkoły podstawowej

II miejsce

Finał Wojewódzki IMS w Unihokeju Dziewcząt Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego Wielkopolska

Konin, 16 maja 2014r.

 

p. Tomasz Bartz

p. Łukasz Kubeczka

p. Krzysztof Żurczak

 

Rafał Stróżyński

klasa V

I miejsce

I Gminny Konkurs Wiedzy o Ochronie Środowiska

Sarbinowo, 28 kwietnia 2014r.

p. Grażyna Żurczak

Jan Przewoźny

klasa V

II miejsce

I Gminny Konkurs Wiedzy o Ochronie Środowiska

Sarbinowo, 28 kwietnia 2014r.

p. Grażyna Żurczak

Julia Skopińska

klasa II gimnazjum

I miejsce

turniej wiedzy pożarniczej "Poniec 2014"

grupa szkół gimnazjalnych

Poniec, marzec 2014r.

p. Zofia Przewoźna

Kinga Matysiak

klasa II gimnazjum

II miejsce

turniej wiedzy pożarniczej "Poniec 2014"

grupa szkół gimnazjalnych

Poniec, marzec 2014r.

p. Zofia Przewoźna

Kamila Brzeskot

klasa I A gimnazjum

III miejsce

turniej wiedzy pożarniczej "Poniec 2014"

grupa szkół gimnazjalnych

Poniec, marzec 2014r.

p. Zofia Przewoźna

Wiktor Juskowiak

klasa VI

udział w etapie rejonowym

XX Konkursu Wiedzy Religijnej Poznań 2014

"Wierzę w Syna Bożego"

Leszno, 15 marca 2014r.

 

p. Marta Kwiatkowska

Hubert Balcer

klasa VI

udział w etapie rejonowym

XX Konkursu Wiedzy Religijnej Poznań 2014

"Wierzę w Syna Bożego"

Leszno, 15 marca 2014r.

 

p. Marta Kwiatkowska

Oliwia Byra

klasa V

wyróżnienie

XIII Powiatowy Konkurs na Najpiękniejszy Stroik Gwiazdkowy

Gostyń, 13 grudnia 2013r.

p .Małgorzata Piskorska

Żaneta Drożdżyńska

klasa VI

III miejsce

Finał X Powiatowego Konkursu Piosenki

"Śpiewać każdy może"

w kategorii klas IV-VI Szkół Podstawowych

Krobia, 1 grudnia 2013r.

p. Zofia Przewoźna

Żaneta Drożdżyńska

klasa VI

II miejsce

X Gminne Eliminacje Konkursu Piosenki

"Śpiewać każdy może"

w kategorii klas IV-VI Szkół Podstawowych

Poniec, 16 listopada 2013r.

p. Zofia Przewoźna

Adrianna Chuda

klasa I A gimnazjum

I miejsce

konkurs dla gimnazjalistów na logo pt.

"NIE DAJ SZANSY AIDS"

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny

w Gostyniu

Gostyń, listopad 2013r.

p. Barbara Dehnik

p. Małgorzata Piskorska

Adrianna Chuda

klasa I A gimnazjum

II miejsce

etap powiatowy konkursu na plakat pt.

"Bądźmy zdrowi"

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny

w Gostyniu

Gostyń, listopad 2013r.

p. Barbara Dehnik

p. Małgorzata Piskorska

       rok szkolny  2012-2013

uczeń

opis

ucznia przygotował (a)

Michalina Poprawska

klasa III A gimnazjum

II miejsce

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH GIMNAZJUM

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych  Krobia, 29 maja 2013r.

p. Magdalena Blandzi

Zuzanna Łuczak

klasa III B gimnazjum

I miejsce

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH GIMNAZJUM

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych  Krobia, 29 maja 2013r.

p. Magdalena Blandzi

Adrianna Chuda

klasa VI B

III miejsce

w grupie wiekowej klas IV-VI regionalnego etapu III OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "BEZPIECZNIE NA WSI - POWIEDZ STOP UPADKOM"

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Gostyń, 25 maja 2013r.

p. Małgorzata Piskorska

Zuzanna Łuczak

klasa III B gimnazjum

VI miejsce

Wojewódzki Konkurs Edukacyjny z zakresu odnawialnych źródeł energii "Zielona Energia"

Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu i Starostwo Powiatowe w Gostyniu, 13 maja 2013r.

p. Rosława Kędzierska

Karolina Schonfelder

klasa V

II miejsce

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Pejzaż jesienny - malarski kolaż"

Mały Przewodnik Katolicki, Poznań, 22 kwietnia 2013r.

p. Marta Kwiatkowska

Aneta Karlińska

klasa VI A

II miejsce

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Pejzaż jesienny - malarski kolaż"

Mały Przewodnik Katolicki, Poznań, 22 kwietnia 2013r.

p. Marta Kwiatkowska

Adrianna Chuda

klasa VI B

I miejsce

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Pejzaż jesienny - malarski kolaż"

Mały Przewodnik Katolicki, Poznań, 22 kwietnia 2013r.

p. Marta Kwiatkowska

Monika Przewoźna

klasa VI B

I miejsce

Turniej wiedzy pożarniczej

"PONIEC 2013"

grupa szkół podstawowych

Poniec, marzec 2013r.

p. Zofia Przewoźna

Michał Jesiak

klasa VI B

II miejsce

Turniej wiedzy pożarniczej

"PONIEC 2013"

grupa szkół podstawowych

Poniec, marzec 2013r.

p. Zofia Przewoźna

Julia Skopińska

klasa I gimnazjum

II miejsce

Turniej wiedzy pożarniczej

"PONIEC 2013"

grupa szkół gimnazjalnych

Poniec, marzec 2013r.

p. Zofia Przewoźna

Adrian Staśkiewicz

klasa III B gimnazjum

 

udział w etapie rejonowym

Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Kościan, 8 lutego 2013r.

p. Lidia Godziewska

Zuzanna Łuczak

klasa III B gimnazjum

 

udział w etapie rejonowym

Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Poznań, 2 lutego 2013r.

p. Rosława Kędzierska

Michał Jesiak

klasa VI B

 

udział w etapie rejonowym

Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego

Rawicz, 4 stycznia 2013r.

p. Karolina Duda-Małysiak

Agata Andrzejewska

klasa III B gimnazjum

 

udział w etapie rejonowym

Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Kąkolewo, 1 grudnia 2012r.

p. Krzysztof Blandzi

Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum

III miejsce

konkurs "Bądź przyjacielem środowiska" w kategorii - zbiórka zużytych baterii i akumulatorów małogabarytowych w roku szkolnym 2011/2012

Miejski Zakład Oczyszczalni Ścieków, Leszno listopad 2012r.

p. Grażyna Żurczak

  rok szkolny 2011-2012

uczeń

opis

ucznia przygotował (a)

Jan Przewoźny

klasa III

II miejsce

Gminny Konkurs Ortograficzny

kategoria klas III szkoły podstawowej

Żytowiecko, czerwiec 2012r.

 

p. Bożena Grzelczak

Kacper Macedoński

klasa II

III miejsce

Gminny Konkurs Ortograficzny

kategoria klas II szkoły podstawowej

Żytowiecko, czerwiec 2012r.

 

p. Dorota Przybylska

Kacper Łopiński

klasa I

II miejsce

Gminny Konkurs Ortograficzny

kategoria klas I szkoły podstawowej

Żytowiecko, czerwiec 2012r.

p. Małgorzata Małek

Nikola Małysiak

klasa VI

II miejsce

XVI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

"Nasza Ziemia"

kategoria uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krobi

12 maja 2012r.

p. Małgorzata Piskorska

Szymon Staśkiewicz

klasa I gimnazjum

III miejsce

XVI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

"Nasza Ziemia"

kategoria gimnazjum

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krobi

12 maja 2012r.

p. Małgorzata Piskorska

Adrianna Chuda

klasa VB

udział w powiatowym etapie konkursu antynikotynowego na kolaż pod hasłem

"Palić, nie palić-oto jest pytanie"

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny

w Gostyniu

kwiecień 2012r.

p. Barbara Dehnik

p. Małgorzata Piskorska

Wojciech Kmiecik

klasa IIIA

I miejsce

turniej wiedzy pożarniczej "Poniec 2012"

grupa szkół gimnazjalnych

marzec 2012r.

p. Zofia Przewoźna

Eryk Skrzypczak

klasa I gimnazjum

I miejsce

konkurs plastyczny na plakat pod hasłem

"Bądźmy zdrowi"

dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa wielkopolskiego

Państwowa Inspekcja Sanitarna

Poznań, 6 grudnia 2011r.

p. Barbara Dehnik

p. Małgorzata Piskorska

Eryk Skrzypczak

klasa I gimnazjum

I miejsce

etap powiatowy konkursu na plakat

pt "Bądźmy zdrowi"

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny

w Gostyniu

grudzień 2011r.

p. Barbara Dehnik

p. Małgorzata Piskorska

 

Jakub Kaźmierczak

klasa I gimnazjum

II miejsce

etap powiatowy konkursu na ulotkę

pt "Zrób test na HIV"

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny

w Gostyniu

listopad 2011r.

p. Barbara Dehnik

p. Małgorzata Piskorska

 

     

rok szkolny  2010 - 2011

uczeń

opis

ucznia przygotował (a)

Marta Drożdżyńska

klasa III B

II miejsce

gminny konkurs "Śpiewać każdy może"

kategoria gimnazjum

Gminne Centrum Kultury Poniec

27 listopada 2010r.

 

p. Zofia Przewoźna

Angelika Skrzypczak

klasa  V

II miejsce

gminny konkurs "Śpiewać każdy może"

kategoria szkoła podstawowa

Gminne Centrum Kultury Poniec

27 listopada 2010r.

 

p. Zofia Przewoźna

Julia Skopińska

klasa  V

III miejsce

gminny konkurs "Śpiewać każdy może"

kategoria szkoła podstawowa

Gminne Centrum Kultury Poniec

27 listopada 2010r.

 

p. Zofia Przewoźna

      rok szkolny  2009 - 2010

uczeń

opis

ucznia przygotował (a)

Adrianna Chuda

klasa III

II miejsce

gminny konkurs "Euromatematyk 2010"

VIII Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia w grze "Skakanka"

Poniec, 31 maja 2010r.

p. Dorota Przybylska

Żaneta Drożdżyńska

klasa II

I miejsce

międzyszkolny konkurs ortograficzny

Żytowiecko, 9 czerwca 2010r.

p. Małgorzata Małek

Tobiasz Urbaniak

klasa V

III miejsce

gminny konkurs "Euromatematyk 2010"

VIII Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia w grze "Prymus"

Poniec, 31 maja 2010r.

p. Małgorzata Małek

Tobiasz Urbaniak

klasa V

II miejsce

gminny konkurs "Euromatematyk 2010"

VIII Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia w grze "Krzyżak"

Poniec, 31 maja 2010r.

p. Małgorzata Małek

Magdalena Jankowska

klasa IV B

III miejsce

gminny konkurs "Euromatematyk 2010"

VIII Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia w grze "Olimpijczyk"

Poniec, 31 maja 2010r.

p. Bożena Grzelczak

Magdalena Jankowska

klasa IV B

II miejsce

gminny konkurs "Euromatematyk 2010"

VIII Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia w grze "Szeryf"

Poniec, 31 maja 2010r.

p. Bożena Grzelczak

Dawid Staśkiewicz

klasa III

II miejsce

gminny konkurs "Euromatematyk 2010"

VIII Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia w grze "Piłkarz"

Poniec, 31 maja 2010r.

p. Dorota Przybylska

Agata Andrzejewska, Joanna Biernaczyk, Patrycja Chruszcz, Michalina Halągowska, Katarzyna Jesiak, Patrycja Kasztelan, Dagmara Kaźmierczak, Nikola Małysiak, Michalina Poprawska, Jagoda Wawrzynowicz.

I miejsce

finał wojewódzki

XI Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

kategoria dziewcząt szkoły podstawowej

Poznań, 18 maja 2010r.

 

p. Tomasz Bartz

Katarzyna Nyc

klasa II B

nagroda

w konkursie plastycznym "Podróżujemy dla powrotów"

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krobi

Krobia, 14 maja 2010r.

p. Małgorzata Piskorska

Agata Andrzejewska, Joanna Biernaczyk, Patrycja Chruszcz, Michalina Halągowska, Kasia Jesiak, Paulina Juskowiak, Patrycja Kasztelan, Dagmara Kaźmierczak, Agata Machowska, Nikola Małysiak, Michalina Poprawska, Jagoda Wawrzynowicz.

I miejsce

półfinał wojewódzki

XI Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

kategoria dziewcząt szkoły podstawowej

Nowe Miasto, 5 maja 2010r.

p. Tomasz Bartz

Adrian Staśkiewicz

klasa VI B

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

Lubiń - Żytowiecko

Lubiń, 22 kwietnia 2010r.

p. Sylwia Haremza

Angelika Józefiak

klasa III B

zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych

"Gatunki zwierząt chronione w ramach sieci Natura 2000 /za wyjątkiem ptaków/"

Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody "Salamandra"

Poznań, 20 marca 2010r.

 

p. Rosława Kędzierska

Natalia Halągowska

klasa III B

wyróżnienie

w konkursie "Co wiesz na temat swojego powiatu?"

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Gostyń, 15 marca 2010r.

p. Krzysztof Żurczak

Przemysław Klupś

klasa I B

III miejsce

eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

Gminne Centrum Kultury Poniec

11 marca 2010r.

p. Krzysztof Żurczak

Angelika Józefiak

klasa III B

zakwalifikowała się do etapu okręgowego Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych

"Gatunki zwierząt chronione w ramach sieci Natura 2000 /za wyjątkiem ptaków/"

Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody "Salamandra"

Poznań, 6 lutego 2010r.

p. Rosława Kędzierska

Marta Drożdżyńska

klasa II B

III miejsce

gminny konkurs "Śpiewać każdy może"

kategoria gimnazjum

Gminne Centrum Kultury Poniec

21 listopada 2009r.

p. Zofia Przewoźna

Joanna Biernaczyk

klasa V

III miejsce

gminny konkurs "Śpiewać każdy może"

kategoria szkoła podstawowa

Gminne Centrum Kultury Poniec

21 listopada 2009r.

    p. Zofia Przewoźna

Magdalena Chuda

absolwentka

wyróżnienie

konkurs plastyczny "Powiat gostyński - moja mała ojczyzna"

Towarzystwo kulturalno - edukacyjne ziemi pępowskiej w ramach projektu " Sztuka rozwija - edukacja kulturalna poza centrum"

Pępowo, Grabonóg, 16 września 2009r.

p. Małgorzata Piskorska

Katarzyna Nyc

klasa II B

III miejsce

konkurs plastyczny "Powiat gostyński - moja mała ojczyzna"

Towarzystwo kulturalno - edukacyjne ziemi pępowskiej w ramach projektu " Sztuka rozwija - edukacja kulturalna poza centrum"

Pępowo, Grabonóg, 16 września 2009r.

 

p. Małgorzata Piskorska

    rok szkolny  2008-2009

uczeń

opis

ucznia przygotował (a)

Michał Jesiak

klasa II

I miejsce

gminny konkurs "Mistrz ortografii"

w kategorii klas II szkoły podstawowej

Żytowiecko, 8 czerwca 2009r.

p. Dorota Przybylska

Dawid Dziubałka

klasa V B

I miejsce

powiatowy etap konkursu na logo kampanii antynikotynowej ph "Palić, nie palić-oto jest pytanie"

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny

Gostyń, maj 2009r.

p. Barbara Dehnik

p. Małgorzata Piskorska

Sebastian Spychaj

klasa IV

III miejsce

gminny konkurs "Euromatematyk 2009"

VII Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia w grze "Szeryf"

Poniec, 23 maja 2009r.

p. Małgorzata Małek

Tobiasz Urbaniak

klasa IV

II miejsce

gminny konkurs "Euromatematyk 2009"

VII Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia w grze "Szeryf"

Poniec, 23 maja 2009r.

p. Małgorzata Małek

Julia Skopińska

klasa III

I miejsce

gminny konkurs "Euromatematyk 2009"

VII Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia w grze "Piłkarz"

Poniec, 23 maja 2009r.

 

p. Bożena Grzelczak

Lucyna Majewska

klasa III

I miejsce

gminny konkurs "Euromatematyk 2009"

VII Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia w grze "Skakanka"

Poniec, 23 maja 2009r.

p. Bożena Grzelczak

Justyna Nowak

klasa I B

wyróżnienie

powiatowy konkurs plastyczny "Bajkowa rodzinka" zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Gostyniu oraz Centrum Animacji Kultury w Poznaniu

Gostyń, 11 maja 2009r.

p. Natasza Dziubałka

Adrianna Kaczmarek

          klasa  III B

I  miejsce

Międzyszkolne Dyktando o Pióro Dyrektora Szkoły

w kategorii szkół gimnazjalnych

Żytowiecko, 14 marca 2009r.

p. Krzysztof Blandzi

 

Adrian Dudziak

klasa II B

 udział na etapie rejonowym

 Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Gostyń, 16 stycznia 2009r.

 p. Magdalena Blandzi

Borys Kaźmierczak

klasa I A

II miejsce

internetowy konkurs "Miejsca Pamięci Powstania Wielkopolskiego w Poniecu i okolicach"

Poniec, 6 stycznia 2009r.

p. Magdalena Włodarczyk

Adrian Dudziak

klasa II B

II  miejsce

powiatowy konkurs plastyczny na komiks pt"HIV-AIDS- nie zna granic" zorganizowany przez Sanepid w Gostyniu

Gostyń, 10 grudnia 2008r.

p. Barbara Dehnik

p. Małgorzata Piskorska

Dawid Dziubałka

klasa V B

I  miejsce

powiatowy konkurs literacki pt "Bajkowa rodzinka" zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Gostyniu

kategoria wiekowa 10-13 lat

Gostyń, 26 listopada 2008r.

p. Natasza Dziubałka

Angelika Józefiak

klasa II B

III miejsce

gminny konkurs "Śpiewać każdy może"

kategoria gimnazjum

Gminne Centrum Kultury Poniec

22 listopada 2008r.

p. Zofia Przewoźna

Joanna Biernaczyk

klasa IV

III  miejsce

gminny konkurs "Śpiewać każdy może"

kategoria szkoła podstawowa

Gminne Centrum Kultury Poniec

22 listopada 2008r.

p. Zofia Przewoźna

uczniowie Zespołu Szkół w Żytowiecku

III  miejsce

w konkursie międzyszkolnym "Bądź przyjacielem środowiska" w kategorii- zbiórka baterii i akumulatorów małogabarytowych zorganizowanym przez Miejski Zakład Oczyszczania Sp. z o.o. w Lesznie

Leszno, październik 2008r.

p. Anna Piasecka

p. Magdalena Włodarczyk

Weronika Świtalska

klasa I B

nagroda w konkursie plastycznym w ogólnopolskim etapie kampanii profilaktycznej "Zachowaj trzeźwy umysł"

Warszawa, wrzesień 2008r.

 

p. Aneta Kędzierska

p. Małgorzata Piskorska

Wiktoria Markowska

klasa VI A

nagroda w konkursie plastycznym w ogólnopolskim etapie kampanii profilaktycznej "Zachowaj trzeźwy umysł"

Warszawa, wrzesień 2008r.

 

p. Aneta Kędzierska

p. Małgorzata Piskorska

Natalia Kula

klasa VI B

nagroda w konkursie plastycznym w ogólnopolskim etapie kampanii profilaktycznej "Zachowaj trzeźwy umysł"

Warszawa, wrzesień 2008r.

p. Aneta Kędzierska

p. Małgorzata Piskorska

Szymon Staśkiewicz

klasa IV

nagroda w Konkursie plastycznym "Łowiectwo a ochrona przyrody ojczystej" zorganizowanym przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lesznie

kategoria uczniów klas III-IV szkoły podstawowej

Leszno, 5 września 2008r.

 

p. Małgorzata Małek

Arkadiusz Majewski

klasa IV

nagroda w Konkursie plastycznym "Łowiectwo a ochrona przyrody ojczystej" zorganizowanym przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lesznie

kategoria uczniów klas III-IV szkoły podstawowej

Leszno, 5 września 2008r.

 

p. Małgorzata Małek

Mateusz Stróżyński

klasa II

Szkoła Filialna w Łęce Wielkiej

nagroda w Konkursie plastycznym "Łowiectwo a ochrona przyrody ojczystej" zorganizowanym przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lesznie

kategoria uczniów klas I-II szkoły podstawowej

Leszno, 5 września 2008r.

p. Grażyna Pierzchała

  rok szkolny  2007-2008

          uczeń                                          opis      ucznia przygotował (a)

 Natalia Ciszak

klasa I B

III  miejsce

gminny konkurs " Śpiewać każdy może"

Gminne Centrum Kultury Poniec

27 października 2007r.

                                 

p. Zofia Przewoźna

Magdalena Chuda

klasa II B

II  miejsce

konkurs plastyczny pt" Moja Gmina" zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Piaskach

Piaski, październik 2007r.

p. Małgorzata Piskorska

Adrianna Kaczmarek

klasa II B

I  miejsce

Gminne Dyktando

Gminne Centrum Kultury Poniec

26 listopada 2007r.

p. Krzysztof Blandzi

Marita Machowska

klasa III A

II  miejsce

Gminne Dyktando

Gminne Centrum Kultury Poniec

26 listopada 2007r.

p. Krzysztof Blandzi

Marita Machowska

klasa III A

I  miejsce

Międzyszkolne Dyktando o Pióro Dyrektora Szkoły

w kategorii szkół gimnazjalnych

Żytowiecko, 23 lutego 2008r.

p. Krzysztof Blandzi

Izabela Józefiak

klasa VI B

III  miejsce

Międzyszkolne Dyktando o Pióro Dyrektora Szkoły

w kategorii szkół podstawowych

Żytowiecko, 23 lutego 2008r.

p. Lidia Wróblewska

         

  rok szkolny  2006-2007

uczeń

 opis

ucznia przygotował (a)

   Dominik  Piskorz

klasa III A

 

    IV miejsce

konkurs wiedzy  filatelistycznej

 " Dzień Znaczka- Gostyń 2006"

 

Gostyń, 7 października 2006r.

.p. Krzysztof Blandzi

         rok szkolny  2005-2006

uczeń

 opis

ucznia przygotował (a)

Adrianna Kaczmarek klasa VI B

  I miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym ( C.S. Lewis "Opowieści z Narnii" tom I "Lew, Czarownica i stara szafa") w Gostyniu

maj 2006r.

p. Lidia Wróblewska

Klaudia Józefiak

II A gimnazjum

 

W  wyniku konkursu, otrzymała mandat posła na XII Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży.

 

Sesja  odbędzie się 1 czerwca 2006r. w Warszawie. Hasło przewodnie Sejmu Dzieci i Młodzieży 2006r. brzmi „Ekologia – wybór przyszłości”

 kwiecień  2006r. 

p. Magdalena Włodarczyk

Magdalena Chuda klasa VI B

 IV miejsce

w Gminnym Dyktandzie Ortograficznym w Poniecu
Adrianna Kaczmarek I C

p. Lidia Wróblewska

Adrianna Kaczmarek klasa VI B

I miejsce

w Gminnym Dyktandzie Ortograficznym w Poniecu w kategorii szkół podstawowych.

p. Lidia Wróblewska

Joanna Grys

III A gimnazjum

 

 

 III miejsce

w Międzyszkolnym Dyktandzie o Puchar Dyrektora ZSSPiG w Żytowiecku  (w kategorii gimnazjum)

11 lutego 2006r. 

p. Krzysztof Blandzi

Ada Kaczmarek

VI B  SP

 III  miejsce

 w Międzyszkolnym Dyktandzie o Puchar Dyrektora ZSSPiG w Żytowiecku   (w kategorii szkoły podstawowej)

11 lutego 2006r. 

p. Lidia Wróblewska

Ala Moderska

III B gimnazjum

I miejsce   i puchar dyrektora szkoły 

  w Międzyszkolnym Dyktandzie o Puchar Dyrektora ZSSPiG w Żytowiecku  (w kategorii gimnazjum)

11 lutego 2006r. 

p. Krzysztof Blandzi

 

 I miejsce

w międzyszkolnym konkursie historycznym pod nazwą "Rok 1945 na świecie i w Polsce".

p. Magdalena Włodarczyk

rok szkolny   2004-2005

uczeń

 opis ucznia przygotował (a)

Kamila Machowska

II B gimnazjum

 

I miejsce 

 w kategorii klas  drugich w  „II  MARATONIE   MATEMATYCZNYM”  o   tytuł    NAJLEPSZEGO MATEMATYKA-  GIMNAZJALISTĘ  GMINY PONIEC  oraz

II  miejsce 

 grand  prix  powyższego  konkursu

                     Poniec,    maj 2005r.

p. Barbara Górska

Paulina Biernaczyk

II A gimnazjum

III miejsce 

 w kategorii klas II w  II MARATONIE   MATEMATYCZNYM”  o   tytuł    NAJLEPSZEGO MATEMATYKA-  GIMNAZJALISTĘ  GMINY PONIEC 

 Poniec, maj 2005r.

p. Barbara Górska

Agata Łuczak

   I A  gimnazjum

dobry wynik  w kategorii Kadet w  Międzynarodowym konkursie Kangur 2005

 p. Anna Piasecka
Izabela Józefiak

 II miejsce  w powiatowych mistrzostwach  w ”TABLICZCE  MNOŻENIA” w grze   "Królowa skakanki"

 25 kwietnia 2005r

 p. Małgorzata Małek

Bartosz Wawrzynowicz

 I miejsce  w powiatowych mistrzostwach  w ”TABLICZCE  MNOŻENIA” oraz tytuł

"Króla futbolu"

 25 kwietnia 2005r

p. Małgorzata Małek

Izabela Józefiak

Bartosz Wawrzynowicz

zespołowo I miejsce  w rejonowych    Mistrzostwach  w ”TABLICZCE  MNOŻENIA

Poniec, 23 kwietnia 2005r

p. Małgorzata Małek

Alina Moderska

II A gimnazjum

I miejsce

 ( kategorii gimnazjum)  w Międzyszkolnym Dyktandzie o Puchar Dyrektora ZSSPiG w Żytowiecku

9 kwietnia 2005r.

p. Krzysztof Blandzi

Marita Machowska

VI B SP

I miejsce

 ( kategorii szkoły podstawowej  I Międzyszkolnym Dyktandzie o Puchar Dyrektora ZSSPiG w Żytowiecku

9 kwietnia 2005r.

p. Lidia Wróblewska

 

2003-2004
Przygotował (a) do konkursu

Kamila Machowska

I B gimnazjum

 

I miejsce 

w kategorii klas  pierwszych   w  „I   MARATONIE   MATEMATYCZNYM”  o   tytuł    NAJLEPSZEGO MATEMATYKA-  GIMNAZJALISTĘ  GMINY PONIEC

Poniec, maj2004r.

 * Dobry wynik w  kategorii Kadet w Międzynarodowym konkursie Kangur 2001

p. Barbara Górska

Marta  Giera

V a

 

I miejsce  w grze Prymus w II Międzyszkolnych Mistrzostwach  w ”TABLICZCE  MNOŻENIA

Poniec, 24 kwietnia 2004r

p. Barbara Górska

Anna  Wawrzynowicz

 klasa III  SP

II miejsce

w grze „Królowa skakanki” w II Międzyszkolnych Mistrzostwach  w ”TABLICZCE  MNOŻENIA”

Poniec, 24 kwietnia 2004r.

I miejsce

w grze „Król skakanki” w II Mistrzostwach Powiatu w „TABLICZCE  MNOŻENIA”  kategorii klas III    i uzyskanie tytułu: „Królowej skakanki”

Kunowo, 14 maja 2004r.

 

Magdalena Chuda

 klasa  IV SP

III miejsce w grze Olimpijczyk w II Międzyszkolnych Mistrzostwach  w ”TABLICZCE  MNOŻENIA”

Poniec, 24 kwietnia 2004r

 

Natalia Halągowska

 klasa  III SP

I miejsce    w Gminnych Biegach Ulicznych  

Poniec, 2004r

 

Jagoda Białasik

i Anna Kaczmarek

 III A gimnazjum

I miejsce

w konkursie ORTOMANIA

 Gostyń  13 grudnia 2003r

p.Krzysztof Blandzi